„UiPath“ karjera - sužinokite, kaip sukurti karjerą RPA

Šis straipsnis apie „UiPath“ karjerą yra išsamus vadovas, kaip sukurti karjerą robotizuotų procesų automatizavimo srityje, mokantis „UiPath“.

Laikmetyje, kai visi kalbėjo apie automatiką ir kaip automatika pakeitė pasaulio dinamiką, vaidino pagrindinį vaidmenį . Būdamas pagrindiniu RPA rinkos lyderiu, tai padidino žmonių galimybių mokytis ir naudoti „UiPath“ kasdienes užduotis. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip sukurti karjerą RPA, mokantis „UiPath“.

Šiame straipsnyje bus aptariamos šios temos:

Prieš parodydamas jums statistinius duomenis ir skaičius, susijusius su karjeros, susijusios su RPA, kūrimu, leiskite man pateikti jums idėją apie „UiPath“.

Kas yra „UiPath“?

„UiPath“ yra robotų procesų automatizavimo įrankis, kuris yra naudojamasautomatizuoti pasikartojančias / nereikalingas užduotis ir taip pat pašalinti žmogaus įsikišimą.Šis įrankis susideda iš nuvilkimo funkcionalumas veiklos.„UiPath“ siūlo a Bendruomenės leidimas kuris yra nemokamai visą gyvenimą taip pat turi įmonės leidimą. Jei norite sužinoti daugiau apie „UiPath“, galite perskaityti mano straipsnį

Dabar, kai turite idėją apie „UiPath“, leiskite mums suprasti, kaip kurti karjerą mokantis „UiPath“.

Darbo tendencijos „UiPath“

Šiame paveiksle pavaizduotas darbo vietų skaičius Jungtinėje Karalystėje.

„UiPath“ darbo tendencijos - „UiPath“ karjera - „Edureka“

Šaltinis: itjobswatch.co.uk

Kaip matote, „UiPath“ išmanantiems specialistams nuolat daugėja laisvų darbo vietų. Vienas iš populiariausių šios srities darbo profilių yra „RPA-UiPath Developer“ profilis. Taigi visiškai akivaizdu, kad karjeros galimybės šioje srityje šaudys tik per stogą, nes tiek pradedančios įmonės, tiek gerai įsitvirtinusios įmonės reikalauja profesionalųkas gali automatizuoti paprastas ir sudėtingas užduotis.

Dabar, kai žinote laisvas darbo vietas, kurias gali įsigyti „UiPath“ išmanantys specialistai, leiskite mums pasidomėti įvairiais su šia sritimi susijusiais darbo profiliais, kuriais galite kurti savo karjerą.

„UiPath“ darbo profiliai

Populiariausi su „UiPath“ susiję darbo profiliai yra šie:

  • RPA proceso analitikas - Ratsakingas už esamų procesų, kuriuos galima patobulinti RPA, analizę, darbo eigos vertinimą, siekiant pagerinti efektyvumą, parengti siūlomų pakeitimų įgyvendinimo planus ir tą patį dokumentuoti.
  • RPA „UiPath“ kūrėjas - RPA „UiPath“ kūrėjas yra atsakingas už RPA sprendimų projektavimą, kūrimą ir diegimą, konfigūruodamas procesus. Jis / ji turi sukurti efektyvias darbo eigas, kad pagerintų procesų efektyvumą, taip pat turi būti lengvai prižiūrimas.
  • Automatikos inžinierius / kūrėjas r - atsakingas už kiekvieno sprendimo IG stebėjimą ir stebėjimą, taip pat tolesnių procesų nustatymą, kad sprendimai būtų nuolat stebimi ir atnaujinami.
  • Vyresnysis RPA „UiPath“ kūrėjas - Atsakingas už tikslų įgyvendinimą ir pasiūlyti automatikos projektą pagal kliento reikalavimus. Turėdamas praktinių žinių apie „UiPath“, jis / ji bus pagrindinė komandos, teikiančios klientams automatikos sprendimus, dalis.
  • RPA „UiPath Lead“ - Jis / ji turi turėti praktinės „UiPath“ patirties, turėdamas mintį apie kitas interneto kūrimo technologijas. Jis / ji bus atsakingas už kliento reikalavimų supratimą ir pasiūlytų sprendimų architektūrinių poreikių nustatymą.
  • RPA „UiPath“ sprendimų architektas - Atsakingas už verslo reikalavimų, architektų ir projektinių sprendimų teikimą naudojant populiariausias technologijas. Jis taip pat turi užtikrinti, kad kūrėjų komandos suprastų siūlomą projektą ir įgyvendintų automatikos darbo eigos projektą.
Taigi, dabar, kai žinote skirtingus darbo profilius, kuriuose galite pradėti savo karjerą, toliau šiame straipsnyje apie „UiPath“ karjerą leiskite mums suprasti šiems vaidmenims reikalingus įgūdžius.

Reikalingi įgūdžiai

Profesionalas, ieškantis galimybių RPA srityje, turi sugebėti suprasti klientų reikalavimus, suprojektuoti automatiką pagal reikalavimus ir IT standartus. Kai kurie reikalingi bendri įgūdžiai yra šie:

  • Praktinė patirtis naudojant geriausius RPA įrankius, pvz , ir .
  • Stiprūs problemų sprendimo ir analitiniai įgūdžiai
  • Nuolatinis bendravimas su kitais verslo partneriais, siekiant plėtoti ir įgyvendinti jų idėjas. Taip pat įsitikinkite, kad yra aiškiai nustatyta, ką galima sukurti per kokį laiką ir kokie yra jo reikalavimai.
  • Geros žinios apie RPA gyvavimo ciklą ir kaip sukurti automatiką.
  • Turėti kontaktą su SQL duomenų bazės
  • Žinoti, kaip sukurti techninės specifikacijos dokumentą
  • Patirtis analizuojant, projektuojant ir įgyvendinant procesą. Be to, RPA kūrėjas turi turėti įgūdžių suprasti verslo ir techninius reikalavimus.
  • Išmanantys kodavimo įgūdžiai , C # ir VB scenarijus.
  • Būtų naudingas pagrindinis „Lean Six Sigma“ proceso metodikos supratimas.
  • Be minėtų įgūdžių sertifikatai, tokie kaip , , CoBIT, PMP , Princas2 , „Lean Six Sigma“ papildys jūsų komandos valdymą.

Įgūdžių, kuriuos reikia išmokti naudojant „UiPath“

„UiPath“ turite įgyti šiuos įgūdžius:

  • Pagrindinis „UiPath“ platformos ir įvairių jos komponentų supratimas
  • Praktinė patirtis atliekant įvairias užduotis automatizuojančias veiklas.
  • Duomenų įrašymas, kaupimas ir šių veiklų integravimas su atitinkamomis programomis
  • Duomenų valdymas ir
  • Atliktiautomatizavimas virtualiose mašinose, , teksto reikšmės, vaizdai
  • Gera praktinė patirtis
  • Suprasti „REFramework“ šabloną „UiPath“ kuriant verslo procesus

Toliau šiame straipsnyje aptarkime aukščiau aptartų darbo vaidmenų atlyginimų tendencijas, pagrįstas įvairiais veiksniais.

Atlyginimas pagal darbo profilį

Pagal Iš tiesų.com , žemiau esančioje lentelėje pateikiami skirtingų darbo vietų atlyginimai.

Darbo aprašymas Numatomas atlyginimas
RPA proceso analitikas75 141 USD
RPA „UiPath“ kūrėjas79 997 USD
Automatikos inžinierius / kūrėjas90 336 USD
Vyresnysis RPA „UiPath“ kūrėjas92 796 USD
RPA „UiPath Lead“124 381 USD
RPA „UiPath Solutions“ architektas138 905 USD

Atlyginimas pagal vietą

Nurodau vidutinį „UiPath“ kūrėjo atlyginimą pagal vietoves.

INDIJA:

modelio vaizdo valdiklis java
Vieta Numatomas atlyginimas
Bengaluru, Karnataka7,89 653 ₹
Hyderabadas, Telangana6,93,750 ₹
Puna, Maharaštra5,93,826 ₹
Čenajus, Tamil Nadu5,62,248 ₹
Mumbajus, Maharaštra6,02,553 ₹

JAV :

Niujorkas, NY96 400 USD
Vašingtonas91 228 USD
Čikaga, IL103 021 USD
Atlanta, GA99 163 USD
Sietlas, WA98 008 USD

Galiausiai panagrinėkime įmones, samdančias „UiPath“ išmanančius profesionalus.

Įmonės samdo

„UiPath“ išmanančius profesionalus samdančios įmonės yra šios:

  • IBM
  • „Deloitte“
  • „BirlaSoft“
  • „UiPath“
  • Pažintinis

Taigi, jei norite pakeisti savo karjerą ar pradėti karjerą robotizuotų procesų automatizavimo srityje, „UiPath“ yra puikus pasirinkimas. Tuo mes priėjome šį „UiPath“ karjeros straipsnį. Tikiuosi, kad jums patiko šis straipsnis ir supratote, kaip kurti ir padidinti savo karjerą mokantis „UiPath“.

Patikrinkite sukūrė „Edureka“ - patikima internetinė mokymosi įmonė, turinti daugiau nei 250 000 patenkintų besimokančiųjų tinklą. Abu šie sertifikatai padės jums gauti išsamių žinių apie „UiPath“ ir „Automation Anywhere“.

Turite mums klausimą? Prašau paminėti tai „UiPath karjeros“ komentarų skyriuje ir mes su jumis susisieksime.